Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Teslimat Sözleşmesi

Siparişini Verdiğim Ürün Ne Zaman Elimize Ulaşır?

Kredi Kartı İle Vereceğiniz Siparişlerinizde Banka Onayı Anında Alınabilmekte Ve Siparişiniz Hemen Hazırlık Aşamasına Geçilebilmektedir. Havale Siparişlerinizde Yatırmış Olduğunuz Ödeme, Her Mesai Günü Başlangıcında Hesaplarımız Kontrol Edilerek Takip Edilmekte Ve Ödemesi Gelen Siparişler Hazırlık Aşamasına Alınmaktadır. Eğer Siparişinizdeki Ürünlerin Tedarik Aşamasında Herhangi Bir Problem Yaşanırsa, Ürünle İlgili Tüm Bilgiler Mağaza Yetkililerimizce Sistemimizde Kayıtlı E-Mail Adresinize Gönderilmektedir. teknoyol.com.tr 'den Satın Aldığınız Ürünleri En Kısa Süre İçinde Size Ulaştırılmak Üzere Kargo Firmasına Teslim Etmektedir. Kargo Firmaları Paketleri Teslim Aldıktan Sonra Bulunduğunuz Bölgeye Göre 3 İş Günü İçerisinde, Adrese Teslimat Yapılan Bölgelerde Adresinize, Adrese Teslimat Yapılamayan Bölgelerde İlgili Kargo Şubesine Paketleri Ulaştırmaktadır.

Siparişim Hangi Kargo Firması İle Gönderilecek?

Firmamızın Birçok Kargo Firmaları İle Anlaşması Bulunmaktadır. Bazı Zamanlarda Bölge Kaynaklı Teslimat Yapılmasını Engelleyici Veya Yavaşlatıcı Nedenlerden Dolayı Teslimatlarda Gecikme Yaşanabilmektedir.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlayacağım?

Sitemizden Vermiş Olduğunuz Siparişleriniz Kargoya Teslim Edildiğinde, Sistemimizde Kayıtlı E-Mail Adresinize Siparişiniz İle İlgili Kargo Gönderi Bilgileri Otomatik Olarak Gönderilmektedir.  teknoyol.com.tr’ye Üye Girişi Yaptığınızda, Hesabım Bölümünden Siparişlerinizi Görüntüleyebilir Ve Siparişinizin Durumunu Anlık Olarak Görüntüleyebilirsiniz.

Siparişimi Teslim Alırken Herhangi Bir Ücret Ödeyecek Miyim?

Teslimat Sırasında Kesinlikle Ekstra Bir Ücret Alınmamaktadır. Kargo Görevlisi Sizden Herhangi Bir Ücret İstediği Takdirde Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

Siparişim Arızalı Ya Da Yanlış Geldi Ne Yapmalıyım?

Siparişiniz Kargo Görevlisi Tarafından Size Ulaştırıldığında Teslim Almadan Önce Mutlaka Dış Pakette Hasar Kontrolü Yapmanız Ve Herhangi Bir Hasar Durumunda `Hasar Tespit Tutanağı` Hazırlatmanız Gerekmektedir. Hasar Tespit Tutanağı İle İlgili Olarak Dikkat Etmeniz Gereken Bir Diğer Husus Kargo Görevlilerinin Tutanakta Belirttikleri Açıklamalardır. Örneğin, `Kolide Hasar Bulunmamaktadır. Ürün Hasarlıdır.` Gibi Bir Tutanak, Ürünün Taşıma Esnasında Hasar Görmediği Şeklinde Yorumlanacağından Değişim Esnasında Problem Yaratmaktadır. Hasarlı Çıkan Ürününüz İçin Mutlaka Tam Ve Doğru Kelimelerle Tutanak Tutulması İçin Görevliyi Uyarınız. Örneğin; Ürün Elime Ulaştığında Kontrol Edilmiş Ve Hasarlı Olduğu Görülmüştür.

Siparişinizi Teslim Aldıktan Sonra Fark Ettiğiniz Hasar Durumlarında İse Kargo Şubenize Hemen Bilgi Vermeniz Ve Hasar Tespit Tutanağı Hazırlanması Doğrultusunda Yardım Talep Etmeniz Gerekmektedir. Eğer Kargo Şubesinden Gerekli Yardımı Alamaz İseniz teknoyol.com.tr'ye Bilgi Vermeniz Yeterlidir. Kargo Görevlisine Tutanağı Hazırlatarak Ürünü Bize Ulaştırmanız Sonucunda, Değişim İşlemleriniz Hızlı Bir Şekilde Tamamlanacak Ve Tarafınıza Bilgi Verilecektir.   

Önemli: Elinize Hasarlı Ulaşan Ürününüzü Size Teslimatı Yapan Kargo Firması İle Bize Göndermelisiniz.

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi Ne Yapmalıyım?

Kargo İle Teslimi Yapılan Siparişlerin, Tamamı Faturaya Göre Ve Fatura İle Kargo Firmasına Teslim Edilmektedir. Resmi Faturalarımız Yollanan Siparişinizin Ayrılmaz Bir Parçasıdır. Faturanız, Siparişinizin Yer Aldığı Kolinin Dışında, Şeffaf Plastik Bir Cep Poşeti İçinde Size Ulaştırılmaktadır. Herhangi Bir Nedenden Dolayı Kargo Firması Tarafından Bu Cep İçerisinde Bulunan Fatura Size Teslim Edilmez İse Lütfen Kargo Yetkilisine Hatırlatınız Ve Israrla İsteyiniz. Tüm Taleplerinize Rağmen Teslim Edilemeyen Fatura İçin Lütfen Tutanak Tutturunuz Ve Bize Bildiriniz. En Kısa Zamanda Kargo Firmasının Bulması Sağlanacak Veya Aslı Gibidir Kaşeli Bir Kopyası Tarafımızdan Size Yollanacaktır.

Gelen Ürün Benim Sipariş Ettiğim Ürün Değil? (Numarası, Rengi Veya Ürün Kodu Farklı)

Hatalı  Gelen Ürünü teknoyol.com.tr’yi Arayarak Değiştirebilir Veya İade/Değişim Formu Ve Faturası İle Birlikte Kargo İle Bize Gönderebilirsiniz. Ürün Bize Ulaştığında Değişim Yapılarak En Kısa Sürede Tarafınıza Doğru Ürün Gönderilecektir.

Siparişimde Bulunan Ürünlerin Hepsi Bana Ulaşmadı?

Faturada Belirtilen Ürünler Pakette Bulunmadığı Takdirde Kargo Görevlisinden Tutanak Tutmasını İsteyiniz Ve Bizimle İrtibata Geçiniz.

Teslimat Zamanında Adreste Kimse Bulunamazsa Ne Olacak?

Kargo Görevlisi Eğer Adreste Kimseyi Bulamazsa, "Kargo İhbar Notu" Bırakır Ve Kargoyu Şubeye Geri Getirir. Bu Durumda Kargonun Alıcı Tarafından 3 Gün İçinde Şubeden Alınması Gerekmektedir.

Sipariş Verdikten Sonra Alıcı İsmini Veya Adresini Değiştirebilir Miyim?

Siparişiniz Henüz Sevk Edilmediği Takdirde Alıcı İsmini Veya Adresini Değiştirebilirsiniz. Adresinize Gelecek Olan Kargo Görevlisi Kimlik Kontrolü Yaparak Vermiş Olduğunuz İsme Teslimat Yapacaktır.

Kargo Teslimatı Sırasında Nelere Dikkat Edilmeli?

Teknoyol.com.tr’den Verdiğiniz Siparişinizde Bulunan Ürünler Size Ulaştığında Kargo Görevlisi Yanınızdayken İsterseniz Teslim Fişini İmzaladıktan Sonra Kargo Paketini Açıp Kontrol Edebilirsiniz. Paket İçeriğinde Herhangi Bir Yanlışlık Ya Da Eksiklik Söz Konusu İse Kargo Tutanağı Hazırlatarak Bize Geri Gönderebilir Ya Da Bilgi Verebilirsiniz. Bu Gibi Durumlarda Kargo Görevlisi İle Herhangi Bir Sorun Yaşarsanız Bize Hemen Bilgi Vermenizi Rica Ederiz. Tarafımızdan Gerekli Müdahale En Kısa Sürede Yapılacak Ve Sorununuz Çözüme Kavuşturulacaktır.

Hangi Şehirlerden Sipariş Verebilirim?

Türkiye´İn Her Yerinden Sipariş Verebilirsiniz. Türkiye İçinde Herhangi Bir Konum Sınırlamamız Yoktur. Ürünlerin Teslimatları Yalnızca Çalışmakta Olduğumuz Kargo Firmasının Bulunduğu Bölgelerde Yapılabilmektedir. Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Firmasının Şubesinin Olmadığı Bölgelerde Teslimat Yapılamadığından Dolayı, Müşterilerimizin Paketin Ulaştırılabildiği Kargo Şubesine Giderek Paketi Elden Teslim Almaları Gerekebilmektedir.

Yurt Dışından Sipariş Verebilir Miyim?

Yurtdışı Gönderimleriniz İçin Sipariş Notunda Kullanmak İstediğiniz Kargo Firmasını Yazmanız Gerekmektedir. Kargo Bedeli Kargo Gönderim Anında Belirlendiği İçin Bedel Tarafınıza Sistemde Kayıtlı Olan Mail Adresine Bildirilecektir. Kargo Bedelini Sitemizde Bulunan Banka Hesap Bilgilerinden Herhangi Birisine Yatırarak Bize Bilgi Veriniz. Bedel Hesapta Göründükten Sonra Kargo Gönderim Süreci Başlayacaktır.

Yurtiçi Gönderim Süresi Tüm İller İçin Ortalama 2-3 Gün Dür. Kargoya Verildikten Sonraki Gecikmede Firmamız Sorumlu Değildir.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.